Литий диск Diewe Trina 7x17/5x112 ET42 DIA66,6
Відео 7Фото 11 | від 7 272 до 12 114 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Diewe Trina 118
Характеристики
Diewe Trina 7x17/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 7x17/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
DIEWE WHEELS TRINA II ARGENTO - Silber (R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) | 7 799 грн. |
Diewe Trina Neroinox R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 12 114 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 7x17 5x112 ET42 DIA66,6 (matt black chrome insert | 8 842 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA II ARGENTOINOX - Silber mit Edelstahlinlays (R17 W7.0 P | 9 599 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA II NERO - Schwarz Matt (R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) | 7 799 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі