Литий диск GMP Italia Atom 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5
Відео 3Фото 12 | від 6 145 до 11 058 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Atom 37
Характеристики
GMP Italia Atom 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Atom 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5
Сортувати
GMP Italia Atom R17 W7.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Anthracite Diamond ATOM7517 | 7 916 грн. |
GMP Italia Atom Anthracite Diamond R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 11 058 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Black glossy R17 W7,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 ID311917 | 9 298 грн. |
GMP Italia Atom Black Diamond R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 11 058 грн. |
GMP Italia Atom Black Glossy R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 10 232 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі