Литий диск Diewe Trina 8,5x20/5x115 ET45 DIA71,5
Відео 7Фото 11 | від 13 717 до 18 400 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Diewe Trina 118
Характеристики
Diewe Trina 8,5x20/5x115 ET45 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 8,5x20/5x115 ET45 DIA71,5
Сортувати
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Platin Matt 1420PM-5115A | 16 073 грн. |
Diewe Trina Nero R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 | 18 400 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Silver | 15 121 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Black Matt 1420NX-5115A4 | 14 613 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Silver 1420HS-5115A45715 | 14 613 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Black Matt | 15 121 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x115 ET45 DIA71.5 Platin Matt | 16 632 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 8,5x20 5x115 ET45 DIA71,5 (matt black) (100127445 | 13 717 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі