Мультиметр Digital DT-832
Відео 8Фото 5 |
Digital DT-832
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:200 мВ, 1000 В
Змін. напруга:750 В
Постійний струм:2000 мкА, 10 A
Опір:200 Ом, 2 МОм
Всі характеристики
Характеристики DT-832
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digital DT-832
Усі ціни 11 →Digital DT-832 | 179 грн. |
Мультиметр цифровий тестер Digital DT-832 зі звуковим дзвінком, тестер OK- | 202 грн. |
Мультиметр цифровий DIGITAL multiter DT-832 | 335 грн. |
Мультиметр тестер вольтметр амперметр Digital DT-832 у 100 мкВ Індикатор з | 307 грн. |
Мультиметр тестер вольтметр амперметр Digital DT-832 | 209 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →