Мультиметр UNI-T UT30B
Відео 2Фото 8 |
UNI-T UT30B
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:200 мВ, 500 В
Змін. напруга:500 В
Постійний струм:200 мкА, 10 A
Опір:200 Ом, 20 МОм
Всі характеристики
Характеристики UT30B
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNI-T 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNI-T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UNI-T UT30B
Усі ціни 14 →Цифровий мультиметр UNI-T UT30B | 693 грн. |
UNI-T Цифровий мультиметр UNI-T UT30B | 693 грн. |
Мультиметр UNI-T UT30B Вимірювання: V, A, R | 547 грн. |
UNI-T Мультиметр UNIT UT30B Виміру: V, A, R 2044 | 559 грн. |
Мультиметр UNI-T UT30B для вимірювань: V, A, R (YT2044) | 693 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель UT30A — немає функцій вимірювання температури, генератора меандру, є функція вимірювання змінного струму і "продзвонювання" ланцюга, живлення від батарейок типу AAA (2 шт)
- Модель UT30B — немає функцій вимірювання температури, змінного струму генератора меандру і "прозвонки" ланцюга, живлення від батарейки типу "Крона" (1 шт)
- Модель UT30C — немає функції вимірювання змінного струму генератора меандру, є функція вимірювання температури та "продзвонювання" ланцюга, живлення від батарейки типу "Крона" (1 шт)
- Модель UT30D — немає функцій вимірювання температури і змінного струму, є функції "продзвонювання" ланцюги і генератор меандру, живлення від батарейки типу "Крона" (1 шт)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →