Литий диск DISLA 601 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Фото 7 | від 2 932 до 4 425 грн. Порівняти ціни 35 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 601 28
Характеристики
DISLA 601 7x16/5x120 ET38 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 601 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Disla Hornet R16 W7 PCD5x120 ET38 DIA65.1 (GM) 1000854874 | 3 745 грн. |
Диски Disla Hornet 7x16 5x120 ET38 DIA65,1 (silver) | 3 197 грн. |
Disla Hornet (R16 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA65.1) BM | 3 022 грн. |
Disla Hornet 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 Black | 3 230 грн. |
DISLA DISLA HORNET 601 S R16 W7 PCD5x120 ET38 DIA65.1 | 3 762 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі