Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 Classic RC
Відео 52Фото 11 |
Багатофункціональна і добре збалансована модель 3-го покоління складних повнорозмірних квадрокоптерів DJI Mavic, яка може записувати відео UltraHD/4K/5K-дозвіл з підтримкою технології HDR. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на побутове та професійне використання. Відрізняється помірними розмірами, невеликою вагою (895 г), багатою функціональністю, якісною оптикою та високою тривалістю польоту.
Стандартний політний комплект квадрокоптера DJI Mavic 3 Classic RC легко поміститься у сумку або рюкзак. Як і попередні моделі, оснащена моторизованим підвісом із 3-осьовою стабілізацією та UltraHD/4K/5K-камерою, здатною знімати відео/фотоматеріали бездоганно високої якості. Оптика Hasselblad і сенсор розміром 4/3" (20 Мп) дозволяє записувати відео 4096х2160@120 кадр/сек і 5120х2700@50 кадр/сек. Використання логарифмічного профілю DLOG або альтернативної технології HLG з відеокодеком H.265 HEVC зберігають Квадрокоптер здатний показувати чудові льотні характеристики, розвиває швидкість до 75 км/год і здатний підніматися на висоту до 6 км.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Mavic 3 Classic RC
Усі ціни 52 →Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic With RC Remote (CP.MA.00000554.01) | 61 200 грн. |
Квадрокоптер дрон DJI Mavic 3 Classic with RC Remote (CP.MA.00000554.01) | 57 990 грн. |
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic with RC Remote CP.MA.00000554.01 | 60 300 грн. |
Квадрокоптер - DJI Mavic 3 Classic with RC Remote (CP.MA.00000554.01) | 56 799 грн. |
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic (DJI RC) (CP.MA.00000555.01) CP.MA.000005 | 58 499 грн. |
за свої гроші - це супер техніка: акум тримає дорі, практично так само як заявлено виробником, камера не пряма супер, але в день якість чудова, коли починає темніти - якість фото/відео падає - не вистачає світосили аккумулятор, відстань польоту, ціна ні Ерік: |
- Mavic 3 Classic сумісний із контролером "старшої" версії RC Pro та комплектом Mavic 3 Fly More Kit.
- Контролер DJI RC-N1 використовується в парі зі смартфоном, DJI RC має власний вбудований дисплей з діагоналлю 5.5 дюймів.
Модификації DJI Mavic 3 Classic RC
Ціни на DJI Mavic 3 Classic RC |
---|---|---|---|---|
DJI Mavic 3 Classic | від 58 249 грн. | 6 пропозицій | ||
DJI Mavic 3 Classic RC | від 56 495 грн. | 52 пропозиції | ||
DJI Mavic 3 Classic RC-N1 | від 55 799 грн. | 29 пропозицій |