Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 Classic (CP.MA.00000559.01)
Відео 52Фото 11 |
Збалансована та універсальна базова модель 3-го покоління із сімейства складних повнорозмірних квадрокоптерів DJI Mavic. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на побутове та професійне використання. Цей дрон оснащений моторизованим підвісом із 3-осьовою стабілізацією та UltraHD/4K/5K-камерою Hasselblad L2D-20c, здатною знімати відео та фотоматеріали бездоганно високої якості.
Оптика і сенсор розміром 4/3" (20 Мп) дають можливість записувати деталізований відеопотік 4096х2160@120 кадр/сек і 5120х2700@50 кадр/сек. Використання логарифмічного профілю DLOG або альтернативної технології HLG з відеокодеком H.265HEVC , необхідна для професійної постобробки, стане зручним інструментом виробництва контенту для напівпрофесійного відеопродакшену, також квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic може використовуватися для моніторингу навколишнього середовища та картографування, придатний для вирішення деяких військових завдань, в т.ч. реального часу Камера високої роздільної здатності забезпечує отримання детальних зображень з великої висоти та дистанції, що дозволяє отримувати важливу інформацію про ландшафт, об'єкти, людей і транспорт, що знаходяться на території, що оглядається.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Mavic 3 Classic
Квадрокоптер - DJI Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01) | 65 999 грн. |
DJI DJI Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01) CP.MA.00000559.01 | 58 389 грн. |
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01) | 63 401 грн. |
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic w/o RC (CP.MA.00000579.01) | 67 999 грн. |
Квадракоптер DJI Mavic 3 Classic | 76 900 грн. |
за свої гроші - це супер техніка: акум тримає дорі, практично так само як заявлено виробником, камера не пряма супер, але в день якість чудова, коли починає темніти - якість фото/відео падає - не вистачає світосили аккумулятор, відстань польоту, ціна ні Ерік: |
- Mavic 3 Classic сумісний із контролером "старшої" версії RC Pro та комплектом Mavic 3 Fly More Kit.
- Контролер DJI RC-N1 використовується в парі зі смартфоном, DJI RC має власний вбудований дисплей з діагоналлю 5.5 дюймів.
Модификації DJI Mavic 3 Classic
Ціни на DJI Mavic 3 Classic |
---|---|---|---|---|
DJI Mavic 3 Classic | від 58 389 грн. | 5 пропозицій | ||
DJI Mavic 3 Classic RC | від 56 799 грн. | 53 пропозиції | ||
DJI Mavic 3 Classic RC-N1 | від 55 800 грн. | 27 пропозицій |