Змішувач WEZER INX1B-04 (TP-00024409)
WEZER INX1B-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER INX1B-04
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника одноважільний WEZER сатин нержавіюча сталь INX1B- | 654 грн. |
Змішувач для умивальника WEZER INX1B-04, нержавіюча сталь 1034995 | 621 грн. |
Смеситель для ванной WEZER INX1B-04 | 589 грн. |
Змішувач для раковини WEZER INX1B-04 1034995 | 654 грн. |
Змішувач для умивальника Wezer INX1B-04 1034995 | 654 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →