Велосипед Dorozhnik Obsidian 28 2022
Dorozhnik Obsidian 28 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Obsidian 28 2022
Велосипед 28 Dorozhnik Obsidian 2024 19,5 голубой OPS-D-28-370 | 7 385 грн. |
Велосипед 28" Dorozhnik Obsidian рама 19.5" 2022 міський жіночий чорний (н | 7 799 грн. |
Велосипед 28" Dorozhnik Obsidian рама 19.5" 2022 міський жіночий рубіновий | 7 699 грн. |