Литий диск Dotz CP5 7x17/5x112 ET45 DIA70,1
Фото 10 | від 5 637 до 9 062 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dotz CP5 52
Характеристики
Dotz CP5 7x17/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz CP5 7x17/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Dotz CP5 R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA70.1 (black polished) 1001143 | 5 964 грн. |
Dotz CP5 R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA70.1 MATT GRAPHITE | 6 177 грн. |
Dotz CP5 7x17 5x112 ET45 DIA70.1 BP | 5 738 грн. |
Dotz CP5 (R17 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA70.1) BP | 5 665 грн. |
Диски Dotz CP5 7x17 5x112 ET45 DIA70,1 (black polished) | 5 702 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі