Литий диск Dotz Interlagos 7,5x17/5x100 ET46 DIA57,1
Відео 1Фото 28 | від 5 550 до 8 499 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Dotz Interlagos 17
Характеристики
Dotz Interlagos 7,5x17/5x100 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Interlagos 7,5x17/5x100 ET46 DIA57,1
Сортувати
Dotz Interlagos 7.5x17 5x100 ET46 DIA57.1 S | 5 550 грн. |
Dotz INTERLAGOS SHINE - High Gloss (R17 W7.5 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 8 499 грн. |
Dotz Interlagos (7.5J x 17 5x100 ET46 DIA57.1) SHINE High Gloss На замовле | 7 356 грн. |
Dotz Interlagos Shine high gloss R17 W7.5 PCD5x100 ET46 DIA57.1 | 7 774 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі