Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 500 v3 500 л
Drazice NADO 500 v3 |
|
V3 – баки з внутрішнім резервуаром, з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK і з двома теплообмінниками 1,5 м².
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice NADO 500 v3
Ціни на Drazice NADO 500 v3 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v3 500 л | від 69 993 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice NADO 750 v3 750 л | від 76 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice NADO 1000 v3 1000 л | від 80 541 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →