Бойлер Drazice TO 5 UP
Drazice TO 5 UP |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice TO 5 UP
Бойлер Drazice TO-5 UP 105313202 | 9 378 грн. |
Бойлер Drazice TO 5 UP | 9 020 грн. |
Водонагрівач Drazice TO- 5 UP 105313202 | 7 650 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель TO-5 IN — розміщення під мийкою
- Модель TO-5 UP — розміщення над мийкою
Модификації Drazice TO 5 UP
Ціни на Drazice TO 5 UP |
---|---|---|---|---|
Drazice TO 5 IN | від 6 893 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice TO 5 UP | від 7 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice TO 10 IN | від 7 402 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice TO 10 UP | від 6 635 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice TO 15 IN | від 7 230 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice TO 15 UP | від 7 230 грн. | 24 пропозиції | ||
Drazice TO-20 | від 8 480 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо