Бойлер Drazice BTO 10 IN
Drazice BTO 10 IN |
|
Накопичувальний електричний бойлер, що виділяється мініатюрними розмірами, головним чином призначений для забезпечення гарячою водою однієї точки забору, якою, наприклад, може послужити умивальник у ванній кімнаті. Покритий емаллю 10-л бак захищений від замерзання і перегрівання вмісту датчиками, що спрацбовують автоматично. Енергозберігальний корпус у формі прямокутного паралелепіпеда гармонує з інтер'єром санвузла і служить ефективним заслоном безглуздим втратам теплової енергії.
Потужний, як для такого об'єму, 2-кВт ТЕН забезпечує швидке нагрівання води, при цьому максимальна допустима температура на виході становить 75 °C. Спеціальний терморегулятор автоматично підтримує заданий користувачем рівень нагрівання. Бойлер Drazice BTO 10 IN працює в безнапірному режимі і може використовуватися навіть в дачних будиночках без централізованого водопроводу. Продуктивність становить 18 л/хв при прогріванні води на 50 °C від початкового значення, чого цілком достатньо для комфортного життя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice BTO 10 IN
Усі ціни 7 →Бойлер Drazice BTO 10 IN 105313205 | 6 742 грн. |
Drazice Drazice BTO 10 IN | 4 744 грн. |
Водонагрівач Drazice BTO 10 IN | 4 840 грн. |
Бойлер Drazice BTO 10 IN | 6 256 грн. |
Бойлер Drazice BTO 10 IN | 6 485 грн. |
Водонагрівач Drazice BTO-10 IN (безнапірний) | 6 252 грн. |
- Модель BTO-10 IN — розміщення під мийкою
- Модель BTO-10 UP — розміщення над мийкою
Модификації Drazice BTO 10 IN
Ціни на Drazice BTO 10 IN |
---|---|---|---|---|
Drazice BTO 5 IN | від 3 736 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice BTO 5 UP | від 3 736 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice BTO 10 IN | від 4 744 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice BTO 10 UP | від 4 744 грн. | 5 пропозицій |