Литий диск GMP Italia Berghem 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 4Фото 9 | від 11 880 до 21 959 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації GMP Italia Berghem 34
Характеристики
GMP Italia Berghem 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Berghem 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски GMP Italia Berghem R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (black lip p | 12 594 грн. |
GMP Italia BERGHEM Black Diamond Lip (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 15 299 грн. |
GMP Italia Berghem Black Glossy R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 16 920 грн. |
GMP Italia Berghem R20 W8.5 PCD5x112 ЕТ35 DIA66.6 Black BERG85203515431I | 12 957 грн. |
Литі диски GMP Italia Berghem R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (black lip po | 13 098 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі