Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Durun

Літня шина Durun RU06 245/35 R18 92W

Фото - Шини Durun RU06 245/35 R18 92W
Фото 15
Виберіть розмір шин
Durun RU06 245/35 R18 92W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
92
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
sdduruntyre.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Durun 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Durun.

Купити Durun RU06 245/35 R18 92W

Durun RU06 245/35 ZR18 92W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 327 грн.

Шина Durun RU06 245/35 R18 92W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 216 грн.

Durun RU06 (245/35R18 92W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 226 грн.

Durun RU06 245/35 R18 92W XL

Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 599 грн.

Шина Durun RU06 245/35 ZR18 92W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 615 грн.

Динаміка цін на Durun RU06 245/35 R18 92W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна