Душова кабіна Radaway Espera Pro KDJ 100x100 кутова
Відео 1Фото 8 | від 27 206 грн. Купити! Бокова стінка Espera Pro KDJ 440Lx2000 хром/прозоре 10092100-01-01L (TM RaМаркетплейс: Rozetka.ua TechNick-HouseЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Espera Pro KDJ 100Lx100 |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Колір профілю: хром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Завдяки доводчикам soft-open / soft-close стулка дверей відкривається і закривається м'яко і плавно. Можна демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Є нижні повзуни для тихого ходу двері.
Модификації Radaway Espera Pro KDJ
Ціни на Radaway Espera Pro KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Espera Pro KDJ 100x100 кутова | від 27 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 100x100 права | від 27 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 110x100 ліва | від 27 748 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 110x100 права | від 27 748 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 120x100 ліва | від 28 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 120x100 права | від 28 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 140x100 ліва | від 29 876 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera Pro KDJ 140x100 права | від 29 876 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →