Каструля Edenberg EB-3002
Фото 9 |
Edenberg EB-3002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3002
Усі ціни 15 →Каструля з кришкою Edenberg EB-3002 14 см 1,3 л | 588 грн. |
Каструля Edenberg EB-3002 з нержавіючої сталі 1,0 л | 650 грн. |
Каструля Edenberg 1л з нержавіючої сталі з кришкою (EB-3002) | 565 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 1 л Edenberg EB-3002 | 556 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3002 14 см 1,3 л | 554 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3002
Ціни на Edenberg EB-3002 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3001 | від 385 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3002 | від 440 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3003 | від 471 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3004 | від 649 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3005 | від 660 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3006 | від 810 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3007 | від 808 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3008 | від 909 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3009 | від 1 033 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →