Каструля Krauzer Constant 78003
Фото 10 |
Krauzer Constant 78003 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Constant 78003
Krauzer 14x8.5 см (78003) 14x8.5см(78003) | 365 грн. |
Кастрюля Krauzer Constant 1 л (78003) | 399 грн. |
Каструля 1 л Krauzer Constant 14 см нержавіюча сталь арт. 78003 | 399 грн. |
Каструля 1,0л KRAUZER 78003 Constant Serie (Нерж.14 см) | 374 грн. |
Каструля нержавіюча сталь з кришкою 1,0л KRAUZER 78003 Constant Serie 14 с | 528 грн. |
Модификації Krauzer Constant 78003
Ціни на Krauzer Constant 78003 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Constant 78001 | від 339 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78003 | від 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78005 | від 412 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauzer Constant 78006 | від 449 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78007 | від 519 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauzer Constant 78008 | від 569 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →