Каструля Edenberg EB-3007
Фото 9 |
Edenberg EB-3007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3007
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-3007 | 1 036 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3007 24 см 6,1 л | 1 136 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg 6.1л з нержавіючої сталі (EB-3007) | 975 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 6.1 л Edenberg EB-3007 | 971 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3007 24 см 6,1 л | 1 056 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3007
Ціни на Edenberg EB-3007 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3001 | від 385 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3002 | від 440 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3003 | від 477 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3004 | від 599 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3005 | від 660 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3006 | від 785 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3007 | від 818 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3008 | від 909 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3009 | від 1 033 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →