Каструля Edenberg EB-3005
Фото 9 |
Edenberg EB-3005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3005
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-3005 | 805 грн. |
Каструля Edenberg 3л з кришкою з нержавіючої сталі (EB-3005) | 780 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 3 л Edenberg EB-3005 | 787 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3005 20 см 3,6 л | 818 грн. |
Каструля із кришкою 20 см 3,6 л Edenberg EB-3005 | 677 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3005
Ціни на Edenberg EB-3005 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3001 | від 385 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3002 | від 440 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3003 | від 477 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3004 | від 599 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3005 | від 660 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3006 | від 785 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3007 | від 818 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3008 | від 909 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3009 | від 1 033 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →