Каструля Edenberg EB-3975
Фото 4 |
Edenberg EB-3975 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3975
Усі ціни 16 →EDENBERG EB-3975 | 1 222 грн. |
Каструля квадратна гранітна Edenberg EB-3975 | 1 190 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3975 з грнітним антипригарним покриттям і кришк | 1 350 грн. |
Каструля-казан EDENBERG EB - 3975 з антипригарним покриттям квадратна сіра | 1 045 грн. |
Каструля-казан 6.5 л Edenberg з гранітним покриттям та кришкою (EB-3975) | 1 050 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3975
Ціни на Edenberg EB-3975 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3971 | від 770 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3972 | від 1 276 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3973 | від 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3974 | від 960 грн. | 24 пропозиції | ||
Edenberg EB-3975 | від 1 020 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →