Циркулярна пила Einhell Expert TE-PS 165 (4331300)
Відео 5Фото 2 |
Einhell Expert TE-PS 165 |
|
Занурювальна циркулярна пилка потужністю 1200 Вт, призначена для прямолінійного розпилювання деревини та інших матеріалів, схожих на дерево за щільністю та іншими характеристиками. Оптимально підходить для розкрою товстої фанери або плит OSB, що не мають покриття, що ламінує. Дискова пилка Einhell Expert TE-PS 165 може за один прохід розрізати дошки або листи завтовшки до 56 мм (або до 42 мм при похилому пилянні під кутом 45°).
Інструмент має зручне регулювання кута нахилу підошви та глибини пропилу. Конструкція циркулярки забезпечує хороший огляд зони пропили (в захисний кожух вставлено невелике віконце із прозорого пластику). Передбачена можливість роботи з напрямною шиною (у литій підошві є відповідні пази) та підключення пилососу. До пилки підходять пиляльні диски, що мають зовнішній діаметр 165 мм та посадковий отвір 20 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert TE-PS 165
Усі ціни 8 →Ручна занурювальна циркулярна пила Einhell TE-PS 165 New | 4 998 грн. |
Пила дискова циркулярна Einhell Expert TE-PS 165 (4331300) | 4 998 грн. |
Циркулярна пила Einhell Expert TE-PS 165 | 3 999 грн. |
Ручна заглибна циркулярна пила Einhell TE-PS 165 | 3 993 грн. |
Ручна заглибна циркулярна пила Einhell TE-PS 165 | 3 998 грн. |