Дриль-шурупокрут Einhell Expert TE-CD 12/1 3X-Li (1x2.0 Ah) (4513595)
Einhell Expert TE-CD 12/1 3X-Li (1x2.0 Ah) |
|
Компактна акумуляторна модель з прицілом на зручність виконання різноманітних свердлильних та монтажних робіт в обмежених просторах. Насамперед цьому сприяють невеликі габарити інструменту, а в другу — допоміжні комплектні адаптери (кутова та ексцентрикова насадка). Einhell Expert TE-CD 12/1 3X-Li (1x2.0 Ah) обладнали двошвидкісним металевим редуктором та електронним регулюванням швидкості обертання патрона (суміщена з кнопкою пуску – обороти двигуна регулюються в залежності від сили натискання на кнопку).
Користувач вільний вибирати швидкість 400/1400 об./хв., ступенів вибору затягуючого моменту в моделі передбачається 19 + 1. При виконанні робіт в умовах поганого навколишнього освітлення оператору інструменту буде доречним вбудована LED-підсвічування. Модель належить до розряду акумулятора з живленням від 12-вольтових батарей. У штатній комплектації дриля-шурупокрута передбачається наявність такого акумулятора ємністю 2 Агод з наочною індикацією залишкового рівня заряду. Цілком зарядити батарею від «рідного» зарядного пристрою можна приблизно за 45 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert TE-CD 12/1 3X-Li (1x2.0 Ah)
Акумуляторний дриль-шуруповерт Einhell TE-CD 12/1 3X-Li, 1 акб 2 Ah, з/п | 2 691 грн. |
Шурупокрут Einhell TE-CD 12/1 3X-Li (4513595) TE-CD 12/1 3X-Li (4513595) | 2 691 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Einhell TE-CD 12/1 3X-Li, 1x2.0 Ah | 2 734 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Einhell TE-CD 12/1 3X-Li, 1x2.0 Ah | 2 739 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Einhell TE-CD 12/1 3X-Li, 1x2.0 Ah | 2 744 грн. |