Болгарка Einhell Professional TP-AG 1275 (4430900)
Einhell Professional TP-AG 1275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Professional TP-AG 1275
Угловая шлифмашина Einhell TP-AG 1275 | 1 131 грн. |
Кутова шліфувальна машина Einhell TP-AG 1275 750W | 1 555 грн. |
Кутова шліфувальна машина Einhell TP-AG 1275 750W | 1 790 грн. |
Кутова шліфувальна машина Einhell TP-AG 1275 750W | 1 381 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →