Болгарка Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q (4431160)
Відео 1Фото 5 |
Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus Axxio 36/230 Q
Усі ціни 23 →Einhell Шліфмашина кутова AXXIO 36/230 Q акум., PXC, 230 мм, 36В, 6600 об/ | 8 352 грн. |
Шліфмашина кутова Einhell AXXIO 36/230 (без АКБ та ЗП) (4431160) 4431160 | 8 610 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Einhell AXXIO 36/230 Q, без акб | 8 610 грн. |
EINHELL AXXIO 36/230 (без АКБ и ЗУ) (4431160) | 8 610 грн. |
EINHELL AXXIO 36/230 (без АКБ и ЗУ) (4431160) | 8 610 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →