Варильна поверхня Electrolux KGG 64362 W білий (949 641 015)
Фото 6 |
Electrolux KGG 64362 W білий 2022 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux KGG 64362 W білий
Усі ціни 78 →Варильна поверхня газова Electrolux KGG64362W | 11 143 грн. |
Electrolux Electrolux KGG64362W | 14 599 грн. |
ELECTROLUX KGG64362W | 11 196 грн. |
Варильна поверхня газова Electrolux KGG64362W | 14 699 грн. |
Варильна поверхня газова Electrolux KGG64362W | 11 611 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux KGG 64362 W
Ціни на Electrolux KGG 64362 W |
---|---|---|---|---|
Electrolux KGG 64362 W білий | від 11 010 грн. | 80 пропозицій | ||
Electrolux KGG 64362 S сріблястий | від 12 099 грн. | 21 пропозиція | ||
Electrolux KGG 64362 K чорний | від 9 000 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →