Варильна поверхня Electrolux KGG 75362 W білий (949 631 012)
Фото 6 |
Electrolux KGG 75362 W білий |
|
Просунута, стильна та ефективна газова варильна поверхня типу «газ на склі», обладнана одразу п'ятьма газовими конфорками. Пристрій представлений на ринку в 2022 році компанією Electrolux та позиціонується у верхній ціновий сегмент. Подібна модель може бути хорошим вибором для користувачів, які люблять готувати багато і часто, а також для професійної експлуатації. Перш за все звернемо увагу на покриття робочої зони із зовнішнього бездоганного загартованого скла, яке чудово витримує вплив високих температур, відмінно протистоїть механічним пошкодженням і при цьому легко і просто очищається за допомогою звичайних засобів побутової хімії.
Варильна поверхня Electrolux KGG 75362 W обладнана п'ятьма газовими конфорками, в тому числі і розміщеною по центру потужною WOK-конфоркою з кількома полум'ями. Панель управління сформована зі звичних для більшості користувачів поворотних регуляторів із вбудованою функцією автозапалювання, що позбавляє необхідності тримати поруч сірника або запальничку. Передбачена виробником та система газ-контроль, що підвищує безпеку експлуатації пристрою. Також важливо звернути увагу на те, що при типових розмірах для вбудовування пристрій має збільшену до 74 см ширину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux KGG 75362 W білий
Усі ціни 24 →Варочная поверхность газовая Electrolux KGG75362W | 18 499 грн. |
ELECTROLUX KGG75362W | 14 200 грн. |
Варочная поверхность Electrolux KGG75362W | 15 279 грн. |
ELECTROLUX KGG75362W | 16 611 грн. |
Варильна поверхня Electrolux KGG75362W | 16 577 грн. |
Модификації Electrolux KGG 75362 W
Ціни на Electrolux KGG 75362 W |
---|---|---|---|---|
Electrolux KGG 75362 W білий | від 14 190 грн. | 24 пропозиції | ||
Electrolux KGG 75362 S сріблястий | від 13 223 грн. | 16 пропозицій | ||
Electrolux KGG 75362 K чорний | від 13 140 грн. | 40 пропозицій |