Варильна поверхня Electrolux KGG 75362 K чорний (949 631 011)
Фото 7 |
Electrolux KGG 75362 K чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux KGG 75362 K чорний
Усі ціни 40 →Варильна поверхня газова Electrolux KGG75362K | 13 567 грн. |
Electrolux Electrolux KGG75362K | 17 799 грн. |
ELECTROLUX KGG75362K | 15 256 грн. |
ELECTROLUX KGG75362K | 13 341 грн. |
Варочная поверхность Electrolux KGG75362K | 14 480 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux KGG 75362 K
Ціни на Electrolux KGG 75362 K |
---|---|---|---|---|
Electrolux KGG 75362 W білий | від 14 190 грн. | 25 пропозицій | ||
Electrolux KGG 75362 S сріблястий | від 13 223 грн. | 16 пропозицій | ||
Electrolux KGG 75362 K чорний | від 13 140 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →