Бойлер Electrolux EWH 15 Q-bic O
Відео 2Фото 7 |
Electrolux EWH 15 Q-bic O |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 15 Q-bic O
Усі ціни 33 →Electrolux Electrolux EWH 15 Q-bic O | 4 699 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic O, над мойкой | 3 985 грн. |
Бойлер електричний Electrolux EWH 15 Q-bic O 1599 | 4 429 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic O | 4 699 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 15 Q-bic O | 4 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Воду гріє досить швидко. З заявлених виробником 19 хв на нагрівання бака вистачає і 15 хв. При цьому потужність виставлена на Eco. Не знайдено. Константин G: користуюся Electrolux EWH 10 Q-bic U кілька місяців |
Додати відгук
anonim
10 травня 2021, 17:25
Магниевый анод #
Какой магниевый анод используется в модели EWH 15 Q-bic (диаметр, длина и диаметр шпильки)?
10 листопада 2020, 15:06
Изменение точек повод воды #
Добрый день. Позволяет ли конструкция водонагревателя EWH 10 Q-bic U изменить верхнее подключение на подключение снизу?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Electrolux EWH 15 Q-bic O
Ціни на Electrolux EWH 15 Q-bic O |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 10 Q-bic U | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux EWH 10 Q-bic O | від 3 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic U | від 3 993 грн. | 34 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic O | від 3 985 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо
Для підключення до ел мережі був використаний провід 2х2,5.