Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV (944 068 239)
Фото 10 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV
Усі ціни 69 →Electrolux Electrolux EOF5C50BV | 15 799 грн. |
ELECTROLUX EOF5C50BV | 13 673 грн. |
Духова шафа Electrolux EOF5C50BV | 15 899 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOF5C50BV | 13 170 грн. |
Духова шафа Electrolux EOF5C50BV | 14 324 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV
Ціни на Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | від 11 760 грн. | 69 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | від 10 500 грн. | 85 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | від 11 220 грн. | 82 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →