Духова шафа Interline OEG 590 ETS BB
Фото 8 |
Interline OEG 590 ETS BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 590 ETS BB
Усі ціни 14 →Духові шафи INTERLINE OEG 590 ETS BB (16295) | 13 015 грн. |
Interline Interline OEG 590 ETS BB | 13 699 грн. |
Духовка електрична Interline Oeg 590 Ets BB | 12 810 грн. |
Духова шафа електрична Interline OEG 590ETS BB | 13 699 грн. |
Духовой шкаф электрический Interline Oeg 590 Ets Bb | 13 067 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Interline OEG 590 ETS BB
Ціни на Interline OEG 590 ETS BB |
---|---|---|---|---|
Interline OEG 590 ETS WA | від 12 880 грн. | 27 пропозицій | ||
Interline OEG 590 ETS BB | від 12 580 грн. | 14 пропозицій | ||
Interline OEG 590 ETS BA | від 12 230 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →