Духова шафа Whirlpool AKP 786 NB (857778601520)
Whirlpool AKP 786 NB |
|
Класична електрична духова шафа з типовим набором можливостей, представлена на ринку популярним американським брендом Whirlpool у 2019 році. Модель оснащена робочою камерою середньої місткості – 65 л. Завдяки технології примусової циркуляції, гаряче повітря всередині духовки максимально рівномірно розподіляється навколо продуктів, пропікаючи їх з усіх боків. Також виробником передбачено гриль і традиційний таймер, який дозволяє суворо дотримуватися рецептури складних страв.
Панель керування духової шафи Whirlpool AKP 786 NB сформована з невеликого цифрового дисплея, кількох сенсорних перемикачів та двох звичних поворотних регуляторів. Усього виробником передбачені 8 режимів роботи пристрою, що включають різні комбінації з верхнього та нижнього нагрівачів, гриля, системи конвекції та ін. А ось напрямні деко у цієї моделі класичні гратчасті. Дверцята має двошарове скління. Також звернемо увагу на те, що пристрій представлений на ринку в декількох колірних рішеннях, включаючи чорний, білий та нержавіюча сталь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKP 786 NB
whirlpool AKP 786 NB | 11 400 грн. |
WHIRLPOOL AKP 786 NB | 11 199 грн. |
Whirlpool AKP 786 NB | 9 950 грн. |
Духова шафа WHIRLPOOL AKP 786 NB | 12 540 грн. |
Духова шафа Whirlpool AKP 786 NB (857778601520) | 19 542 грн. |
Модификації Whirlpool AKP 786 NB
Ціни на Whirlpool AKP 786 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKP 786 WH | від 10 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Whirlpool AKP 786 IX | від 10 020 грн. | 3 пропозиції | ||
Whirlpool AKP 786 NB | від 9 950 грн. | 5 пропозицій |