Духова шафа Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX (944 068 238)
Фото 11 |
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Усі ціни 84 →Духова шафа електрична Electrolux Surround Cook 600 EOF5C50BX | 12 425 грн. |
Electrolux Electrolux EOF5C50BX | 15 299 грн. |
ELECTROLUX EOF5C50BX | 12 262 грн. |
Духова шафа Electrolux EOF5C50BX | 15 399 грн. |
Духова шафа Electrolux EOF5C50BX | 15 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX
Ціни на Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BV | від 11 760 грн. | 68 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BX | від 10 500 грн. | 85 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOF 5C50BZ | від 11 220 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →