Стабілізатор напруги Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
Фото 4 |
Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
2.2 кВА3.5 кВА
Тип:комбінований
Потужність:2.2 кВА
Вхідна напруга:130 – 310 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):7.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний
Побутовий стабілізатор із широким діапазоном допустимої вхідної напруги (130 – 310 В). Пристрій має 9 ступенів стабілізації, за рахунок чого забезпечуються пристойна точність регулювання напруги (7.5%) та високий ККД (98%). Стабілізатор Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 є «гібридним» пристроєм (у його конструкції поєднуються елементи релейних та симісторних приладів). Він може обслуговувати навантаження до 2.2 кВА. Для підключення побутової техніки або інших споживачів електроенергії передбачено одну розетку (під вилки типу Schuko). При монтажі пристрій можна встановлювати горизонтально або підвішувати на стіну у вертикальному положенні.
Всі характеристики
Купити Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
Усі ціни 30 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Гибрид У 9-1-10 v2.0 | 5 590 грн. |
Релейный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГИБРИД 9-1/10 V2.0 | 5 590 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Гибрид У 9-1-10 | 5 590 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Гибрид 9-1/10A V2.0 107922-62 | 5 590 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Гибрид 9-1/10А V2.0 | 5 590 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0:
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 145 – 300 В
Модификації Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0
Ціни на Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА | від 5 589 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА | від 6 189 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →