Стабілізатор напруги Eleks Amper U 12-1/40 v2.1 9 кВА
Фото 9 |
Eleks Amper U 12-1/40 v2.1 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 12-1/40 v2.1 9 кВА
Усі ціни 31 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 12-1/40 v2.1 | 17 600 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс АМПЕР У 12-1/40 v2.1 | 17 600 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер У 12-1/40 v2.1 107922-86 | 17 600 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР У 12-1/40 v2.1 | 17 600 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер У 12-1/40 v2.1 00-00010342 | 17 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper U 12-1/40 v2.1
Ціни на Eleks Amper U 12-1/40 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 12-1/25 v2.1 5.5 кВА | від 15 800 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-1/32 v2.1 7 кВА | від 16 700 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Amper U 12-1/40 v2.1 9 кВА | від 17 600 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →