Стабілізатор напруги Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА
Фото 4 |
Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА
2.2 кВА3.5 кВА
Тип:комбінований
Потужність:3.5 кВА
Вхідна напруга:130 – 310 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):7.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний
Побутовий однофазний стабілізатор, що має потужність 3.5 кВА. Прилад є представником «гібридних» пристроїв, у яких поєднуються елементи традиційних релейних стабілізаторів та «просунутіших» електромеханічних апаратів. Має 9 ступенів стабілізації. Прилад має розширений робочий діапазон (допускається робота при вхідній напрузі від 130 до 310 В). Конструкція корпусу стабілізатора Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 допускає два варіанти монтажу: горизонтальне або вертикальне (на стіну). Прилад має активну систему охолодження (у вигляді двох вентиляторів), одну розетку для підключення споживачів електроенергії та цифровий дисплей, за допомогою якого можна стежити за поточними параметрами струму.
Всі характеристики
Купити Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА
Усі ціни 34 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Гибрид У 9-1-16 v2.0 | 6 190 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Engineering Елекс Гібрид У 9-1/16 v2.0 3,5кВА | 6 190 грн. |
Релейный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГИБРИД 9-1/16 V2.0 | 6 190 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Гибрид У 9-1-16 | 6 190 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Гибрид 9-1/16A V2.0 107922-63 | 9 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0:
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 145 – 300 В
Модификації Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0
Ціни на Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Hibrid U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА | від 5 589 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Hibrid U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА | від 6 189 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →