Стабілізатор напруги Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0 7 кВА
Фото 3 |
Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0 7 кВА
Тип:комбінований
Потужність:7 кВА
Вхідна напруга:110 – 325 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):7.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0 7 кВА
Усі ціни 24 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Гибрид У 9-1-32 v2.0 | 12 300 грн. |
Релейный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГИБРИД У 9-1/32 V2.0 ГИБРИД 9-1/32 | 12 300 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Гибрид У 9-1-32 | 12 300 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Гибрид 9-1/32A V2.0 107922-2 | 12 300 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Гибрид 9-1/32 V2.0 | 12 300 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 135 – 315 В
Модификації Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0
Ціни на Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Hibrid U 9-1/25 v2.0 5.5 кВА | від 11 499 грн. | 33 пропозиції | ||
Eleks Hibrid U 9-1/32 v2.0 7 кВА | від 12 299 грн. | 24 пропозиції | ||
Eleks Hibrid U 9-1/40 v2.0 9 кВА | від 13 399 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →