Стабілізатор напруги Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1 7 кВА
Фото 8 |
Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1 7 кВА
Тип:симісторний
Потужність:7 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.7 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1 7 кВА
Усі ціни 27 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер-Т У 16-1/32 v2.1 | 18 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс АМПЕР-Т У 16-1/32 v2.1 АМПЕР -Т У 16-1/32 v2 | 18 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Ампер-Т У 16-1-32 | 18 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР-Т У 16-1/32 v2.1 | 18 000 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер-Т У 16-1/32 v2.1 00-00010347 | 18 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1
Ціни на Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-T U 16-1/25 v2.1 5.5 кВА | від 17 200 грн. | 27 пропозицій | ||
Eleks Amper-T U 16-1/32 v2.1 7 кВА | від 18 000 грн. | 28 пропозицій | ||
Eleks Amper-T U 16-1/40 v2.1 9 кВА | від 19 100 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →