Стабілізатор напруги Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1 11 кВА
Фото 9 |
Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1 11 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:90 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1 11 кВА
Усі ціни 28 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер-Р У 16-1/50 v2.1 | 27 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс АМПЕР-Р У 16-1/50 v2.1 АМПЕР -Р У 16-1/50 v2 | 27 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Ампер-Р У 16-1-50 | 27 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР-Р У 16-1/50 v2.1 | 27 000 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер-Р У 16-1/50 v2.1 00-00010355 | 27 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1
Ціни на Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.1 11 кВА | від 27 000 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Amper-R U 16-1/63 v2.1 14 кВА | від 30 900 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Amper-R U 16-1/80 v2.1 18 кВА | від 36 000 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →