Варильна поверхня ELEYUS Linda 60 BL CTF чорний
Фото 14 |
ELEYUS Linda 60 BL CTF чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Linda 60 BL CTF чорний
Варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BL CTF | 6 885 грн. |
Газовая варочная поверхность ELEYUS LINDA 60 BL CTF | 6 000 грн. |
Вбудована поверхня ELEYUS LINDA 60 BL CTF | 6 899 грн. |
Модификації ELEYUS Linda 60 BL CTF
Ціни на ELEYUS Linda 60 BL CTF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Linda 60 BG CTF бежевий | від 4 476 грн. | 13 пропозицій | ||
ELEYUS Linda 60 WH CTF білий | від 5 000 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Linda 60 IS CTF нержавіюча сталь | від 5 177 грн. | 4 пропозиції | ||
ELEYUS Linda 60 BL CTF чорний | від 6 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →