Варильна поверхня ELEYUS Milena 60 BL CF чорний
Фото 14 |
ELEYUS Milena 60 BL CF чорний 2021 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Milena 60 BL CF чорний
Варильна поверхня ELEYUS MILENA 60 BL CF | 7 168 грн. |
Варочная поверхность Eleyus MILENA 60 BL CF | 6 200 грн. |
Вбудована поверхня ELEYUS MILENA 60 BL CF | 6 899 грн. |
Модификації ELEYUS Milena 60 BL CF
Ціни на ELEYUS Milena 60 BL CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Milena 60 IS CF нержавіюча сталь | від 6 780 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Milena 60 BL CF чорний | від 6 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →