Моторне мастило ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 2 л
Товар застарів 370 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 2; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SL/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 1 л | від 225 грн. | 41 пропозиція | ||
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 4 л | від 835 грн. | 30 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 5 л | від 941 грн. | 48 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 60 л | від 10 422 грн. | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 200 л | від 45 302 грн. | 2 пропозиції |