Варильна поверхня Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний
Відео 2Фото 5 |
Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний білий чорний |
|
В центрі робочої поверхні розташована вбудована вфтяжка. Максимальна продуктивність витяжки 610 м³/год.
У моделі NikolaTesla Libra BL/A/83 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Libra BL/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний
Усі ціни 28 →Варильна поверхня з витяжкою ELICA NIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 (11896) | 111 957 грн. |
Elica Elica NIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 | 117 849 грн. |
ELICA NIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 | 117 849 грн. |
Варочная поверхность Elica NIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 | 111 957 грн. |
Варильна поверхня індукційна з витяжкою Elica NIKOLATESLA LIBRA BL/A/83 | 111 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica NikolaTesla Libra BL/F/83
Ціни на Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Libra WH/F/83 білий | від 70 623 грн. | 18 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Libra BL/F/83 чорний | від 73 815 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →