Стабілізатор напруги Elim SNAP-2000 2 кВА / 1600 Вт
Elim SNAP-2000 2 кВА / 1600 Вт
Тип:електромеханічний
Потужність:2 кВА, активна 1600 Вт
Вхідна напруга:150-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Elim SNAP-2000 2 кВА / 1600 Вт
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАП-2000 | 6 642 грн. |
Стабілізатор напруги Elim-Украина СНАП-2000 | 6 480 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАП-2000 107902-4 | 8 200 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАП-2000 | 6 450 грн. |
Стабилизатор Elim-Украина СНАП-2000 | 8 200 грн. |
Модификації Elim SNAP-2000
Ціни на Elim SNAP-2000 |
---|---|---|---|---|
Elim SNAP-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 6 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Elim SNAP-3000 3 кВА / 2000 Вт | від 8 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Elim SNAP-5000 5 кВА / 3300 Вт | від 11 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Elim SNAP-7000 7 кВА / 4600 Вт | від 15 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Elim SNAP-10000 10 кВА / 6500 Вт | від 19 300 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →