Стабілізатор напруги Elim SNASh-15000 15 кВА
Elim SNASh-15000 15 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:15 кВА
Вхідна напруга:150-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Elim SNASh-15000 15 кВА
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАШ-15000 | 36 695 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАШ-15000 107902-16 | 42 800 грн. |
Стабілізатор напруги Elim-Украина СНАШ-15000 | 35 800 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАШ-15000 | 35 800 грн. |
Стабилизатор Elim-Украина СНАШ-15000 | 42 800 грн. |
Сервоприводный стабилизатор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАШ-15000 | 47 964 грн. |
Модификації Elim SNASh-15000
Ціни на Elim SNASh-15000 |
---|---|---|---|---|
Elim SNASh-15000 15 кВА | від 35 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNASh-20000 20 кВА | від 40 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNASh-30000 30 кВА | від 59 920 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →