Сковорідка Benson BN-481 22 см
Benson BN-481 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-481 22 см
Сковорода з кришкою Benson BN-481 з антипригарним покриттям 22 x 6 см | 749 грн. |
Сковорода глибока Benson BN-481 (22см) | 715 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-481 з антипригарним покриттям 22 x 6 см | 737 грн. |
Benson BN-481 кругла глибока сковорода з мармуровим покриттям і кришкою | 849 грн. |
Сковорода з кришкою глибока BN-481 мармурове антипригарне покриття 22*6см | 725 грн. |
Модификації Benson BN-481
Ціни на Benson BN-481 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-481 22 см | від 715 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-482 24 см | від 670 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-483 26 см | від 744 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-484 28 см | від 822 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →