ДБЖ RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА
RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА
Усі ціни 18 →Источник бесперебойного питания RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima L 390W | 2 286 грн. |
ИБП Ritar RTP650L-UX-IEC (390W) Proxima-L, LED, AVR, 3st, USB | 2 410 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP650L-UX-IEC | 2 184 грн. |
ИБП Ritar RTP650L-UX-IEC (390W) Proxima-L, LED, AVR, 3st, USB, 4xIEC-320 C | 2 410 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP650L-UX-IEC | 2 150 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L
Ціни на RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА | від 1 651 грн. | 37 пропозицій | ||
RITAR RTP600L-UX-IEC Proxima-L 600 ВА | від 1 776 грн. | 40 пропозицій | ||
RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА | від 1 866 грн. | 19 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА | від 2 343 грн. | 26 пропозицій |