Електрогенератор EnerSol EPG-1200S
EnerSol EPG-1200S |
|
Компактний бензогенератор для обслуговування невеликого навантаження, що не перевищує 1 кВт. Оснащений 98-кубовим мотором із ручною системою запуску та синхронним альтернатором із мідною обмоткою. У генератора EnerSol EPG-1200S є одна звичайна розетка (під стандартну вилку), на яку подається напруга 230, і клеми виходу постійного струму 12 В, призначені для підзарядки автомобільних акумуляторів. Запас палива "на борту" міні-електростанції зберігається в бензобаку об'ємом 6 літрів.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-1200S
Усі ціни 15 →Бензиновый генератор EnerSol EPG-1200S | 7 999 грн. |
Генератор бензиновый EnerSol EPG-1200S 144440 | 7 999 грн. |
Генератор бензиновий EnerSol EPG-1200S 101345-269 | 7 999 грн. |
Генератор бензиновий EnerSol, однофазн, макс 1.2 кВт, двигун EnerSol ES-98 | 7 999 грн. |
Бензиновий генератор EnerSol EPG-1200S Скидка -10. Звоните!!! | 7 999 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →